TENIS / ROWER / ROLKI / KAJAKI

  /    /  TENIS / ROWER / ROLKI / KAJAKI

Termin: 30 VII – 6 VIII 2023
Miejsce: Sielpia Wielka
Uczestnicy: 7-14 lat
Kadra: instruktorzy Klubu Ryskalski

MIEJSCE

Sielpia Wielka – położona wśród pięknych lasów sosnowych nad malowniczo położonym zalewem Czarnej Koneckiej. Czyste powietrze oraz woda gwarantują udany wypoczynek na łonie natury. Sielpia jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych na Kielecczyźnie i tytułowana Perłą Województwa Świętokrzyskiego. Idealne miejsce na organizację obozów dla dzieci i młodzieży. Znajduje się tam wiele atrakcji zarówno dla osób lubiących sporty wodne (kajaki, rowerki wodne), jak i tych, którzy wolą spędzać czas na lądzie (rowery, tenis, spacery). Obozy dla dzieci i młodzieży organizowane w Sielpi to gwarancja niezapomnianych wakacji pełnych wrażeń i przygód.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Dzieci mieszkają w Ośrodku Wypoczynkowym ŁUCZNIK www.sielpia.com , który położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Ośrodek dysponuje noclegami w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Wyżywienie 4x dziennie (śniadanie-obiad + podwieczorek-kolacja).

ZAPISY – REZERWACJE:

mail: biuro@ryskalski.pl
mobil: +48 792 874 853
mobil: +48 601 082 768
www.ryskalski.pl
Rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zwroty zaliczek (patrz regulamin Klubu).

Dane do przelewu:
Firma Sportowo-Rekreacyjna RYSKALSKI,
ul. Kamedulska 21, 30-252 Kraków

Rachunek Bankowy:
90 1240 1444 1111 0010 9863 6375

Tytuł przelewu: imię i nazwisko, obóz Sielpia
Wpłata II raty do 20 maja 2023.

PROGRAM OBOZU

TENIS ZIEMNY

Zajęcia tenisowe podczas obozu, to nie tylko nauka podstawowych uderzeń i zasad gry w tenisa, ale również rozwijanie umiejętności taktycznych oraz poprawa koordynacji ruchowej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów oraz trenerów PZT. Zajęcia prowadzimy na kortach ze sztuczną trawą, które są doskonale utrzymane i wyposażone w niezbędny sprzęt. Dzieci dzięki temu mają możliwość treningu w idealnych warunkach, co przekłada się na postęp w nauce. Szkolimy grupy na wszystkich poziomach zaawansowania. Forma prowadzenia zajęć jest dostosowana do wieku dzieci, gdzie zdecydowanie dominują gry i zabawy.

paddle

ROWER

Zajęcia rowerowe to jeden z kluczowych elementów dnia na obozie. To najlepsza forma poprawy wytrzymałości oraz wydolności. Realizujemy wycieczki po okolicy (Piekło, Niebo, Końskie, Kuźnica). Trasy rowerowe to ścieżki oraz leśne dukty. Długość wycieczki oraz intensywność uzależniona jest od wieku i poziomu wytrenowania.

bike

ROLKI

Zajęcia te są wspaniałym sposobem na rozwijanie koordynacji i równowagi. Dzięki tym zajęciom, dzieci będą miały okazję nauczyć się nowych umiejętności, rozwijać swoją sprawność fizyczną, spędzać czas aktywnie wspaniale się bawiąc. Podczas zajęć dzieci będą rywalizować ze sobą w różnych grach i zabawach, a także uczyć się podstaw hokeja na rolkach.

skate-shoes

KAJAKI – WSPINACZKA – GRY ZESPOŁOWE – GRY TERENOWE

Dla urozmaicenia dnia codziennego, wplatamy blok zajęć dodatkowych, które częściowo odbywają się wymiennie z rowerem lub pod koniec dnia. Są to: kajaki, wspinaczka w parku linowym, gry zespołowe oraz gry terenowe. Wszystkie te zajęcia realizujemy przy ośrodku. Wykorzystujemy sprzęt sportowy taki jak: płotki, drabinki, batut, slack line itp. oraz teren, gdzie korzystając z naturalnych form terenowych, doskonalimy naszą kondycję i ogólną sprawność.

kayak

CENA 2300 zł

Cena obejmuje: Zakwaterowanie i wyżywienie (3xdziennie + podwieczorek), ubezpieczenie NNW, OC, opieka instruktorsko-wychowawcza, realizację programu obozu.
WAŻNE!

Dojazd oraz powrót z obozu, we własnym zakresie.

Obóz

Sielpia Wielka

Obóz

Sielpia Wielka

Obóz

Sielpia Wielka

Obóz

Sielpia Wielka

Masz pytania?