WINDSURFING / ROWER / ROLKI / ZAJĘCIA TERENOWE

  /    /  WINDSURFING / ROWER / ROLKI / ZAJĘCIA TERENOWE

Termin: 25 VI-2 VII 2023
Miejsce: Jastarnia
Uczestnicy: 8-16 lat
Kadra: instruktorzy Klubu Ryskalski oraz Szkoły Windsurfingu BOARDS

MIEJSCE

Jastarnia – to piękne miejsce nad polskim morzem, idealne na organizację obozów dla dzieci i młodzieży. Znajduje się tam wiele atrakcji, zarówno dla osób lubiących sporty wodne, jak i tych, którzy wolą spędzać czas na lądzie. Rejon zatoki, stanowi bezpieczne miejsce do prowadzenia zajęć windsurfingowych, z uwagi na długi pas płytkiej wody. Obozy dla dzieci i młodzieży organizowane w Jastarni to gwarancja niezapomnianych wakacji pełnych wrażeń i przygód.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Dzieci mieszkają w domkach KLIWER www.kliwer.jastarnia.com Ośrodek położony jest 400 m od Zatoki Puckiej. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Każdy domek, posiada WC, prysznic oraz 5 -6 miejsc noclegowych. Obozowisko, w którym zakwaterowani są uczestnicy jest wydzielone, bezpieczne i przeznaczone tylko dla uczestników naszego obozu. Wyżywienie 4x dziennie (śniadanie-obiad + podwieczorek-kolacja), w restauracji DRAGA, która znajduje się 100 m od obozowiska.

ZAPISY – REZERWACJE:

mail: biuro@ryskalski.pl
mobil: +48 792 874 853
mobil: +48 601 082 768
www.ryskalski.pl
Rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zwroty zaliczek (patrz regulamin Klubu).

Dane do przelewu:
Firma Sportowo-Rekreacyjna RYSKALSKI,
ul. Kamedulska 21, 30-252 Kraków

Rachunek Bankowy:
90 1240 1444 1111 0010 9863 6375

Tytuł przelewu: imię i nazwisko, obóz Jastarnia
Wpłata II raty do 20 maja 2023.

PROGRAM OBOZU

WINDSURFING

Windsurfing to sport, który zapewnia niesamowite emocje i daje możliwość kontaktu z wodą i wiatrem w jednym. Dzieci i młodzież, mają niepowtarzalną szansę na przetestowanie swoich umiejętności w windsurfingu pod okiem licencjonowanych instruktorów Szkoły BOARDS. Zajęcia odbywają się codziennie po trzy godziny przez sześć dni. Wszystkie zajęcia będą prowadzone w bezpieczny sposób, a instruktorzy będą cały czas pomagali w rozwijaniu umiejętności uczestników.

windsurfing

ROWER

Zajęcia rowerowe to jeden z kluczowych elementów dnia na obozie. To najlepsza forma poprawy wytrzymałości oraz wydolności. Realizujemy wycieczki zarówno w kierunku Helu jak i Władysławowa. Poznajemy miejscowości od strony Zatoki oraz Morza. Intensywność uzależniona jest od wieku i poziomu wytrenowania.

bike

ROLKI

Zajęcia te są wspaniałym sposobem na rozwijanie koordynacji i równowagi. Dzięki tym zajęciom, dzieci będą miały okazję nauczyć się nowych umiejętności, rozwijać swoją sprawność fizyczną, spędzać czas aktywnie wspaniale się bawiąc. Podczas zajęć dzieci będą rywalizować ze sobą w różnych grach i zabawach, a także uczyć się podstaw hokeja na rolkach.

skate-shoes

ZAJĘCIA TERENOWE

Dla urozmaicenia dnia codziennego, wplatamy blok zajęć terenowych, które częściowo odbywają się na terenie obozowiska, gdzie wykorzystujemy sprzęt sportowy taki jak: płotki, drabinki, batut, slack line itp. oraz w terenie (zatoka / morze), gdzie korzystając z naturalnych form terenowych, doskonalimy naszą kondycję i ogólną sprawność.

terrain

ZAJĘCIA DODATKOWE

Są to zajęcia organizowane na ORLIKU oraz nad morzem. W ramach tych zajęć gramy w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, które pozwolą na wzmocnienie kondycji i ogólnej sprawności fizycznej. Trenerzy będą prowadzić treningi oraz motywować dzieci do ciężkiej pracy i dążenia do swoich celów.

running

CENA 3300 zł

Cena obejmuje: Transport dzieci PKP (Kraków – Jastarnia – Kraków), transport bagaży, sprzętu sportowego oraz rowerów, zakwaterowanie i wyżywienie (3xdziennie + podwieczorek), ubezpieczenie NNW, OC, opieka instruktorsko-wychowawcza, realizację programu obozu.

WAŻNE!

Pakowanie bagaży, rowerów itp. odbywa się dzień wcześniej tj. 24 czerwca 2023. Dzieci do pociągu zabierają TYLKO bagaż podręczny.

Obóz

Jastarnia

Obóz

Jastarnia

Obóz

Jastarnia

Obóz

Jastarnia

Masz pytania?