Klub Sportowy oraz Szkoła Narciarska założona przez Darka Ryskalę

O NAS

Działalność szkoleniową prowadzimy od 2015 roku.
Firma wpisana jest do Rejestru Organizatorów Turystki oraz posiada Licencję SITN-PZN.
Jesteśmy Klubem, który stawia na bezpieczeństwo, dyscyplinę, profesjonalizm oraz rodzinną atmosferę, co oznacza: kadrę trenersko - instruktorską z pełnymi kwalifikacjami, małe grupy szkoleniowe, znane i sprawdzone Ośrodki Narciarskie, Hotele, przewoźników oraz obozy w formule FAMILY CAMP.
Nasza główna działalność to szkolenie dzieci, młodzieży w narciarstwie zjazdowym.
Szkolimy dzieci od 4 roku życia poprzez: wyjazdy sobotnie, wyjazdy weekendowe, zawody dla dzieci, obozy w kraju i za granicą, kursy kadrowe. Wszystko to realizujemy przez cały sezon zimowy od października do maja.
Nasi zawodnicy zajmują czołowe miejsca w Lidze Narciarskiej MOZN oraz Młodzieżowym Pucharze Polski. Mamy medalistów Mistrzostw Polski, Olimpiady Młodzieży oraz zawodów międzynarodowych (Kids Trophy – Austria).
Nasza działalność nie ogranicza się tylko i wyłącznie do okresu zimowego. Od września do grudnia oraz od kwietnia do czerwca organizujemy zajęcia ogólnorozwojowe (rolki, rowery, ścianka wspinaczkowa, trampoliny). Czas wakacji to bogata oferta obozów o charakterze sportowo-rekreacyjnym jak: windsurfing, rower, rolki czy tenis ziemny. To wszystko oznacza, że jesteśmy Klubem przyjaznym i otwartym na potrzeby naszych klientów.

30

lat doświadczenia jako trener narciarstwa zjazdowego

248

zorganizowanych obozów w kraju i za granicą

10

medali Mistrzostw Polski Instruktorów i Trenerów PZN

4

prace dyplomowe o szkoleniu dzieci

Opinie

Nasze dzieci trenują w Klubie Ryskalski już 7 lat. Dzieci mają sukcesy, puchary, medale, dyplomy, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to z jaką radością i dumą patrzymy na nie, gdy zjeżdżają na nartach, jeżdżą na rolkach, pływają na nartach wodnych, jak się rozwijają i jak ważną częścią życia stał się dla nich sport. Zapisanie Zosi i Ignacego do Klubu, było jedną z najlepszych decyzji w ich wychowaniu. To tu poznały mnóstwo kolegów i koleżanek, super trenerów, a my zyskaliśmy grono sprawdzonych przyjaciół, z którymi spędzamy czas podczas treningów, wyjazdów czy wakacji. Dzieci spędzają czas aktywnie i choć nie zawsze im się chce, pobudka nawet o 6:00 rano zimą, gdy jest ciemno i trzeba wstać na trening przy -15 stopniach, nie stanowi dla nich problemu. Jesteśmy pełni podziwu dla nich, że choć czasem bywa ciężko, to tego wszystko doświadczają, że zaszczepiliśmy w nich miłość do nart i sportu, że mają możliwość razem z rówieśnikami jeździć na nartach w najpiękniejszych górach, po słynnych lodowcach i w Polsce. Wiemy, że już nigdy nie stracą tego, czego nauczyli ich Trenerzy z Klubu Ryskalski - bez nich to by się nie udało! Dziękujemy Panu Trenerowi Darkowi Ryskali - za cierpliwość, elastyczność, czasem wyrozumiałość, ale przede wszystkim za to, że nauczył nasze dzieci doskonałej jazdy na nartach. Zawsze będziemy polecać Klub Ryskalski, bo warto było zainwestować w "przygodę życia" naszych dzieci!

Paula Łodzińska-Kozłowska

Kadra pełna pasji i profesjonalizmu, co przekłada się na rozwój dzieci i chęci do dalszej pracy. Patrząc na postępy w poprzednim klubie nie marzyłam, że osiągnie taki poziom w tak krótkim czasie. Uczycie nie tylko techniki, ale również „obycia” na stoku i szacunku do sprzętu – nawet nam się obrywa za lekko pospinane rzepy😊. . Narty to nie jest „ten najukochańszy” sport, ale również są moja karta przetargową w trudnych dyskusjach – to pokazuje jak bardzo dobrze się z Wami czuje.

Anna Sowińska

Obóz

Austria

Obóz

Austira

Obóz

Austria

Obóz

Austria

Masz pytania?